(حتما قبل از استفاده مطالعه شود)

برای دانلود نرم افزار Yunami نسخه اندروید روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود

و جهت دریافت نسخه سازگار با آیفون از اپ استور اقدام کنید.

نکات مهم در هنگام استفاده

برای اتصال ترازو به موبایل باید ترازو روشن باشد. برای اطمینان از روشن بودن ترازو و سلامت باتری، ترازو را روی زمین گذاشته و روی آن بایستید، به محض ایستادن روی سطح ترازو باید نمایشگر روشن شده و وزن شما را نشان دهد. (قبل از اتصال به موبایل ممکن است واحد وزن کیلوگرم نباشد) ترازو را در یک جای کاملا صاف بر روی یک کاشی قرار داده تا اندازه گیری دقیق باشد.(سطح زیر ترازو باید کاملا سفت، محکم و صاف باشد مثل سنگ و سرامیک نه فرش و موکت) سپس بدون کفش و یا جوراب روی ترازو رفته به طوریکه سطوح فلزی به طور کامل با جلو و عقب پا در تماس باشد. باید در جهتی ایستاده باشید که نمایشگر روبروی شما باشد. صبر کنید تا وزن شما نشان داده شود و خط متحرک بالای نشانگر وزن کامل پر شود. سپس میتوانید شاخص های مهم اندازه گیری شده بدن خود را در نرم افزار مشاهده کرده و با مقدار نرمال متناسب با سن و قد و جنسیت خود مقایسه کنید.

۱. وارد نرم افزار شده و برای ساخت اکانت جدید گزینه Register را انتخاب کنید.

         آموزش نصب ترازو یونمای mini 2 2t

۲. جهت عملکرد صحیح نرم افزار، با زدن گزینه Allow اجازه به دسترسی به موارد مورد نیاز را بدهید.

نصب ترازو یونمای mini 2 2t

۳. مجدد با زدن گزینه Allow اجازه به دسترسی به موارد مورد نیاز را به نرم افزار بدهید.

راهنمای نصب ترازو یونمای mini 2 2t

۴. برای ساخت اکانت باید اطلاعات خود را وارد کنید. در این مرحله جنسیت خود را انتخاب کرده و گزینه Next step را بزنید .(پس از پایان این مراحل امکان افزودن پروفایل برای سایر افراد خانواده مقدور میباشد و به طور خودکار با رفتن روی ترازو پروفایل آن فرد تشخیص داده می شود).

آموزش نصب ترازو yunmai mini 2 2t

۵. در این مرحله نام، سن و قد خود را خود را وارد کرده و گزینه Next step را بزنید. برای انتخاب قد به سانتی متر ابتدا از سمت راست cm را بزنید.

آموزش نصب ترازو yunmai mini 2 2t

۶. در این قسمت بدون انتخاب هیچ یک از ترازو ها گزینه Next step را بزنید. در مرحله بعد به طور خودکار ترازو وصل خواهد شد.

نصب ترازو yunmai mini 2 2t

۷. در این مرحله یک ایمیل و پسورد وارد کرده و با زدن Register یک اکانت بسازید.

راهنما نصب ترازو yunmai mini 2 2t

۸. برای اتصال به ترازو باید بلوتوث موبایل روشن باشد. برای این منظور با زدن گزینه Allow اجازه روشن کردن بلوتوث را به نرم افزار بدهید.

آموزش نصب ترازو yunmai مینی 2 2t

۹. با روشن شدن بلوتوث در زمان بسیار کوتاهی ترازو خودکار به نرم افزار وصل میشود و در بالای نرم افزار وضعیت از حالت Connecting به Connected تغییر خواهد کرد.

*****توجه*****

پس از پایان این مرحله حتما اینترنت موبایل خود را قطع کنید و از این به بعد قبل از ورود به نرم افزار اینترنت را قطع کنید. به دلیل تحریم ها مدتی است در ایران این اپلیکیشن در بعضی از موبایل ها کار نمیکند و از شما درخواست نصب نسخه چینی را میکند. اگر احیانا با اینترنت وارد شدید و این خطا را دریافت کردید باید نرم افزار را ببندید وارد تنظیمات گوشی شده درقسمت App برنامه yunmai را انتخاب کرده سپس clear all data را یزنید یا اینکه نرم افزار را پاک کرده و دوباره برنامه را دانلود و نصب کنید سپس با ایمیل دیگری مجدد اکانت بسازید (حتی اگر ایمیل وجود خارجی نداشته باشد مهم نیست این آدرس به معنای نام کاربری شما هنگام ورود به نرم افزار است)

آموزش نصب ترازو yunmai mini 2 2t

۱۰. پس از اتصال ترازو به نرم افزار به طور خودکار واحد اندازه گیری وزن به کیلوگرم تغییر پیدا خواهد کرد اما در صورتیکه نیاز به تغییر دستی داشتید باید مانند تصویر وارد پروفایل خود شوید.

سپس در قسمت Weight unit واحد وزن را به کیلوگرم تغییر دهید. همچنین در این قسمت میتوانید با رفتن به Family Members سایر اعضای خانواده را تعریف کرده و یا حالت guest را برای مهمان انتخاب کنید.

با تشکر از انتخاب و اعتماد شما، در صورتیکه به هر دلیلی موفق به نصب و استفاده از ترازو نشدید میتوانید با واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه بیتمال تماس بگیرید.

تلفن تماس:
۰۲۱۶۶۷۱۰۷۶۵
۰۹۱۲۴۴۷۲۰۵۵

واتس اپ: ۰۹۱۲۴۴۷۲۰۵۵